Żywiec: III liga okręgowa A1 Junior

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS LEŚNA 22 53 17 2 3 96:30
2 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 22 49 16 1 5 119:46
3 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 22 49 16 1 5 102:42
4 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 22 47 15 2 5 91:34
5 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 22 40 12 4 6 72:60
6 LKS KORBIELÓW 22 40 13 1 8 67:65
7 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 22 35 11 2 9 56:55
8 LKS SMREK ŚLEMIEŃ 22 32 10 2 10 59:74
9 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 22 22 7 1 14 47:87
10 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 22 6 2 0 20 20:114
11 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 22 7 2 1 19 23:87
12 LKS JELEŚNIANKA 22 7 2 1 19 16:74
Kolejka nr 22
2019-06-12/18:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:5
2019-06-15/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS KORBIELÓW 3:0
2019-06-22/10:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3:0
2019-06-22/10:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS LEŚNA 0:6
Kolejka nr 22
2019-06-12/18:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:5
2019-06-15/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS KORBIELÓW 3:0
2019-06-22/10:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3:0
2019-06-22/10:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS LEŚNA 0:6
Kolejka nr 21
2019-06-15/10:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 5:4
2019-06-15/11:00 LKS LEŚNA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 5:1
2019-06-16/10:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 1:5
2019-06-16/10:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 8:0
Kolejka nr 20
2019-06-08/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 7:1
2019-06-08/10:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0:6
2019-06-08/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3:4
2019-06-09/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS LEŚNA 2:2
2019-06-09/10:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS KORBIELÓW 4:5
Kolejka nr 19
2019-06-01/10:00 LKS KORBIELÓW - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 0:3
2019-06-01/10:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:2
2019-06-01/12:30 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 5:2
2019-06-02/10:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 6:2
Kolejka nr 18
2019-05-25/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2:2
2019-05-25/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 4:3
2019-05-25/10:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:0
2019-05-26/10:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS LEŚNA 0:4
Kolejka nr 17
2019-05-18/10:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 3:3
2019-05-18/10:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 1:3
2019-05-18/11:00 LKS LEŚNA - LKS KORBIELÓW 13:0
2019-05-19/13:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:6
Kolejka nr 16
2019-05-11/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 5:0
2019-05-11/10:00 LKS KORBIELÓW - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3:3
2019-05-12/10:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 1:11
2019-05-12/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 9:0
Kolejka nr 15
2019-05-04/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:3
2019-05-04/11:00 LKS LEŚNA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 3:6
2019-05-04/11:30 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 3:1
2019-05-05/10:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS KORBIELÓW 10:0
Kolejka nr 14
2019-04-27/10:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:3
2019-04-27/11:00 LKS LEŚNA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 7:1
2019-04-27/12:30 LKS KORBIELÓW - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2:3
2019-04-28/10:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2:1
Kolejka nr 13
2019-04-20/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 4:2
2019-04-20/12:30 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS KORBIELÓW 0:1
2019-04-23/17:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS LEŚNA 5:3
2019-06-29/10:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 6:1
Kolejka nr 12
2019-04-13/10:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:3
2019-04-13/10:00 LKS KORBIELÓW - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 5:1
2019-04-13/10:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:6
2019-04-13/11:30 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS LEŚNA 1:4
Kolejka nr 11
2018-11-03/10:00 LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2:4
2018-11-03/11:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 5:4
2018-11-03/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 6:5
2018-11-03/11:00 LKS LEŚNA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 7:0
2018-11-03/11:00 LKS KORBIELÓW - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 3:1
2018-11-03/14:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 4:2
Kolejka nr 10
2018-10-27/11:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 10:0
2018-10-27/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower 3:0
2018-10-27/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS LEŚNA 0:3
2018-10-27/11:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 0:3
2018-10-27/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 4:13
2018-10-28/11:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS KORBIELÓW 2:8
Kolejka nr 9
2018-10-20/10:00 LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 3:2
2018-10-20/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 3:4
2018-10-20/11:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 13:1
2018-10-20/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 3:3
2018-10-20/11:00 LKS LEŚNA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 4:0
2018-10-20/14:30 LKS KORBIELÓW - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 5:3
Kolejka nr 8
2018-10-13/11:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 0:5
2018-10-13/11:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS KORBIELÓW 8:2
2018-10-13/11:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower 8:2
2018-10-13/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 1:4
2018-10-13/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 5:1
2018-10-13/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS LEŚNA 2:4
Kolejka nr 7
2018-09-26/17:00 LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower - LKS KORBIELÓW 1:2
2018-10-06/11:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 0:11
2018-10-06/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2:5
2018-10-06/11:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 1:8
2018-10-06/11:00 LKS LEŚNA - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 6:2
2018-10-07/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 10:0
Kolejka nr 6
2018-09-29/11:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower 5:0
2018-09-29/11:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 5:1
2018-09-29/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 3:1
2018-09-29/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 4:1
2018-09-29/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 0:6
2018-10-01/17:00 LKS KORBIELÓW - LKS LEŚNA 5:1
Kolejka nr 5
2018-09-22/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 1:4
2018-09-22/11:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 0:9
2018-09-22/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 2:2
2018-09-22/11:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 8:2
2018-09-22/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS KORBIELÓW 3:2
2018-09-22/11:00 LKS LEŚNA - LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower 5:0
Kolejka nr 4
2018-09-15/10:00 LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 3:3
2018-09-15/11:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 1:4
2018-09-15/11:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS LEŚNA 0:1
2018-09-15/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 3:2
2018-09-15/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 3:4
2018-09-15/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 4:0
Kolejka nr 3
2018-09-08/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 4:6
2018-09-08/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower 3:2
2018-09-08/11:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 0:1
2018-09-08/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS KORBIELÓW 3:2
2018-09-08/11:00 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA - LKS LEŚNA 2:4
Kolejka nr 2
2018-09-01/11:00 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2:4
2018-09-01/11:00 LKS LEŚNA - LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2:2
2018-09-01/11:00 LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower - LKS SMREK ŚLEMIEŃ 0:5
2018-09-01/11:00 LKS KORBIELÓW - LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 11:0
2018-09-01/11:00 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 0:1
2018-09-01/13:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC 2:12
Kolejka nr 1
2018-08-25/11:00 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA - drużyna wycofana, walkower - TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2:5
2018-08-25/11:00 TS CZARNI - GÓRAL ŻYWIEC - LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 7:2
2018-08-25/11:00 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC - LKS KORBIELÓW 1:2
2018-08-25/11:00 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA - LKS JELEŚNIANKA - drużyna wycofana, walkower 1:5
2018-08-25/11:00 LKS SMREK ŚLEMIEŃ - LKS LEŚNA 1:6
2018-08-25/11:00 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA - LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2:3